English čeština
Přihlášení

Nabídka zaměstnání

Akciová společnost KRÁLOVO POLE CRANES je inženýrsko dodavatelská firma v oboru zdvihacích zařízení, která byla založena v roce 1994. Pro zákazníky z nejrůznějších odvětví zajišťuje komplexní pokrytí dodávek a služeb v oblasti jeřábů, zdvihací techniky a manipulace s materiálem.

Společnost je úzce zaměřena na projekci, konstrukci a výrobu jeřábů, manipulačních a zdvihacích zařízení, zpracování studií, návrhy a realizace rekonstrukcí a dodávky náhradních dílů.

KPC Dottransp Orange Three Do svého kolektivu hledáme nového kolegu / kolegyni na pozice

KPC Dottransp Orange One KONSTRUKTÉR

Picconstr 01

Náplň práce :

  • projekce a konstrukce jeřábů, manipulační techniky a ocel. konstrukcí
  • tvorba výkresové a výrobní dokumentace
  • vývoj, návrhy a analýza nových produktů

Požadujeme :

  • SŠ / VŠ technického směru
  • znalost 3D softwaru Autodesk Inventor
  • technické a analytické myšlení
  • kreativita a inovativní přístup
  • flexibilita
  • odpovědnost
  • chuť učit se
  • ŘP skupiny B

KPC Dottransp Orange Three Nabízíme

  • zázemí stabilní perspektivní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • motivační programy
  • podpora profesního růstu
  • rozsáhlý systém benefitů
  • výborné komunikační dovednosti
  • rozvinutý systém vzdělávání

KRÁLOVO POLE CRANES, a.s.
Brigádnická 69, Brno, 621 00
Česká republika
46357408
DIČ
CZ46357408
OR KS Brno, odd. B, vl.1566
Tel.
602 757 422
Fax
KPC Iso9001 YouTube GooglePlus Facebook